Poniedziałek - Piątek  10.00-17.00  Sobota 10.00-13.00

Kontakt

Agencja Turystyczna HALABANAHA TRAVEL

Adres: Poznańska 21, 64-200 Wolsztyn
Numer telefonu:  +48 68 347 14 76 , +48 664 232 525
E-mail:  biuro@halabanaha-travel.pl

Dojazd do biura

O nas

Połączyliśmy wiedzę, pasję, długoletnie doświadczenie… i tak powstała pierwsza w Wolsztynie Agencja Turystyczna HALABANAHA TRAVEL.

Współpracujemy z wiodącymi touroperatorami w Polsce, a nasi partnerzy to: SUN&FUN,  ALFA STAR, OASIS,  GRECOS HOLIDAY,  LEKIER, EXIM TOURS, RAINBOW TOURS, BEE FREE, WYGODA TRAVEL, SINDBAD...

Dzięki takim partnerom pośredniczymy na najwyższym poziomie w sprzedaży wycieczek zagranicznych, wyjazdów tematycznych zarówno dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych. Organizujemy kolonie, obozy, zielone szkoły, kursy językowe dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą.

Służymy naszym klientom daleko idącą pomocą przy wyborze wczasów i wycieczek i staramy się, aby każdy odwiedzający nasze biuro i korzystający z naszych ofert, mógł spędzić niezapomniane wakacje.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje skierowane do Państwa, zadowolą miłośników egzotycznych wędrówek, poszukiwaczy tajemnic przeszłości, amatorów sportu, czy też wszystkich którzy spragnieni są słońca, odrobiny luksusu i atrakcyjnego wypoczynku, oczywiście po atrakcyjnych cenach.

Za pośrednictwem naszej agencji możecie Państwo nabyć również bilety autokarowe renomowanych firm przewozowych, bilety lotnicze do wszystkich krajów świata oraz bilety promowe.

Chcielibyśmy, aby planując kolejne podróże i te małe i te duże było miejsce dla nas w Państwa planach. Tego Państwu i sobie życzymy zapraszając do naszego biura przy ulicy Poznańskiej 21 w Wolsztynie.

 

                                                                          Z  TURYSTYCZNYM  POZDROWIENIEM

                                                                          HALABANAHA TRAVEL